دوش حمام یکی از مهمترین قسمت‌های هر حمام است و انتخاب یک دوش حمام مناسب می‌تواند تجربه حمام شما را بهبود بخشد. در این مقاله، به بررسی راهنمایی‌هایی که برای خرید دوش حمام باید در نظر گرفته شود، می‌پردازیم.

۱. اندازه دوش حمام:

اندازه دوش حمام باید به اندازه حمام شما مناسب باشد. اگر حمام شما کوچک است، دوش حمام با اندازه کوچک مناسب است و اگر حمام شما بزرگ است، دوش حمام با اندازه بزرگ‌تر مناسب است.

۲. جنس و مواد سازنده:

 • در انتخاب دوش حمام، جنس و مواد سازنده آن نقش مهمی ایفا می‌کند. دوش حمام‌های فلزی معمولاً زیبا هستند و در عین حال مقاومت بیشتری دارند، اما ممکن است به دلیل گرم شدن سریع، برای استفاده‌ی طولانی‌مدت مناسب نباشند. دوش حمام‌های پلاستیکی نیز می‌توانند بسیار جذاب باشند و به دلیل سبک بودن و نصب آسان انتخاب مناسبی می باشد.
 • جنس دوش حمام باید با دیگر قطعات حمام هماهنگ باشد. برای مثال، اگر سایر قطعات حمام شما از جنس فلزی هستند، دوش حمام فلزی مناسب است و اگر سایر قطعات از جنس پلاستیکی هستند، دوش حمام پلاستیکی مناسب است.
 • جنس استیل در دوش حمام برای دکوراسیون مدرن زیباتر به نظر می رسد.

برای مشاهده و خرید علم دوش با سری پلاستیک  کلیک کنید.

۳. طرح و ظاهر:

طرح و ظاهر دوش حمام باید با دکوراسیون حمام شما همخوانی داشته باشد. اگر حمام شما با طرح ساده‌ای طراحی شده است، دوش حمام با طرح ساده‌تری مناسب است. اما اگر حمام شما با طرح بزرگ و شیکی طراحی شده است، دوش حمام با طرح شیک و بزرگ‌تری مناسب است.

برای مشاهده و خرید علم دوش یونیورست شیپوری (زنگوله ای) کلیک کنید.

۴. ویژگی‌های خاص:

 • دوش حمام‌هایی با ویژگی‌های خاص، مانند سردشویی، دستگیره‌ی دوش، هدایت آب، بازتاب‌دهنده‌ی نور و غیره، ممکن است برای شما جذاب باشند. در نظر داشته باشید که هر ویژگی اضافی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.
 • برای کسانی با حمام بزرگ برای نظافت آسان بهتر است از علم دوش دوکاره که دارای سری متحرک می باشند استفاده کرد.همچنین برای کسانی که حیوان خانگی و فرزند کوچک دارند بهترین گزینه است.

برای مشاهده علم دوش با سری متحرک کلیک کنید.

 • از ویژگی کاربردی و ایده آل یک دوش مناسب قابل تنظیم بودن پاشش آب آن می باشد.

برای مشاهده علم دوش چند حالته کلیک کنید.

 • بدنه دوش هر چقدر صیقلی تر باشد، باکیفیت تر و نظافت راحتر است.
 • یک انتخاب مناسب میتواند دوشی باشد که دارای رسوب گیر باشد تا امکان باز کردن منافذ آن به صورت خودکار باشد تا بتوان رسوب و جرم را از سری دوش تمیز کرد.

برای مشاهده و خرید علم دوش با سری رسوبگیر دار کلیک کنید.

 • به کیفیت بدنه و اتصالات توجه کنید.
 • به نحوه نصب دوش حمام توجه کنید و بسنجید که آیا شرایط نصب دوش انتخابی را دارید یا خیر؟

۵. برند و قیمت:

دوش حمام‌ها از برندهای مختلف و با قیمت‌های متفاوتی تولید می‌شوند. برندی که انتخاب می‌کنید باید معتبر باشد و برای خرید از فروشگاه‌هایی با نام و رسم مطمئن باشید. همچنین، باید به قیمت دوش حمام توجه کنید و برای خرید از فروشگاهی با قیمت مناسب و با کیفیت خوب انتخاب کنید.

در نهایت، قبل از خرید دوش حمام، بهتر است تحقیقات خود را انجام دهید و از بررسی برندهای مختلف و خصوصیات مختلف دوش حمام‌ها استفاده کنید. همچنین، می‌توانید با مشاوره از فروشندگان متخصص در فروشگاه‌های حمام و سرویس بهداشتی، اطمینان حاصل کنید که انتخاب شما مناسب است. با انجام این مراحل، می‌توانید دوش حمامی را پیدا کنید که به نیازهای شما بیشترین تطابق را داشته باشد و تجربه‌ی حمام خود را بهبود بخشید.

6. رنگ دوش حمام:

 • رنگ دوش حمام باید با رنگ دیوار و کف حمام هماهنگ باشد. اگر دیوارهای حمام شما سفید یا سفید نزدیک به آبی هستند، دوش حمام با رنگ سفید مناسب است. اگر دیوارهای حمام شما در رنگ‌های مشکی یا تیره‌تر هستند، دوش حمام با رنگ تیره‌تر انتخاب شود.
 • از رنگ طلایی برای سبک کلاسیک میتوان استفاده کرد.

برای خرید و مشاهده علم دوش طلایی رنگ کلیک کنید.

 • از رنگ نقره ای ( کروم ) برای سبک کلاسیک و مدرن میتوان استفاده کرد.

برای مشاهده و خرید علم دوش نقره ای کلیک کنید.

در کل، برای خرید دوش حمام با توجه به دکوراسیون حمام، باید به رنگ، جنس، طرح و ظاهر، ویژگی‌های خاص و اندازه دوش حمام توجه کرد. با انتخاب دوش حمام مناسب، می‌توانید به دکوراسیون حمام خود جذابیت و شیکی بیشتری بدهید و تجربه‌ی حمامی راحت‌تر و لذت بخش‌تری داشته باشید. همچنین، می‌توانید با مشاوره از فروشندگان متخصص در فروشگاه‌ تکنامیو  اطمینان حاصل کنید که انتخاب شما بهترین گزینه است.